قیمت بهترین کاشی چسبی آشپزخانه در بازار داخلی

در حال حاضر مهم ترین محصولی که در نصب کاشی های آشپزخانه استفاده از چیزی است که بتوانند این کاشی ها را روی سطوح مختلف بچسباند.

امروزه کار چسباندن کاشی روی سطوح مختلف را محصولی به اسم چسب کاشی انجام می دهد.

قیمت کاشی استخری در شیراز با توجه به برندهای مختلف این محصول مقدارهای متفاوتی است و به هزینه تولید آن ها در کارخانه های برندهای مختلف بستگی دارد.

منظور از کاشی چسبی نمونه هایی از این محصولات ساختمانی است که با استفاده از چسب کاشی نصب می شوند.

قیمت بهترین کاشی چسبی آشپزخانه در بازار داخلی

زیباترین طرح های کاشی آشپزخانه

زیباترین طرح های کاشی آشپزخانه شاید برای همه شما هم اتفاق افتاده باشد که بعد از مدتی از کاشی های آشپزخانه خود خسته شده باشید و یا اینکه دیگر با سبک دکوراسیون شما هماهنگ نباشد و یا اینکه وقتی به منزل جدیدی اسباب کشی می‌ کنید کاشی های آنجا قدیمی باشد. امروزه برای پوشاندن دیوارهای قدیمی در منزل یا محل کار راهکار های متفاوتی وجود دارد. انواع روش های پوشاندن دیوار:

  • نقاشی کردن دیوار ها
  • پلاستر(گچ کاری) تزئینی دیوار
  • کاشی کاری

سنگ دکوری و موارد دیگر که در این بین کاشی ها گزینه بهتری هستند.

شما می توانید برای تعویض کاشی های قدیمی خود از یک بنا کمک بگیرید تا برایتان کاشی های جدید را با مصالح مورد نیاز نصب کند اما به یاد داشته باشید این روش زمان بسیار زیادی از شما خواهد گرفت زیرا مصالحی که برای چسباندن کاشی به کار میرود مدتی طول می کشد تا خشک شود. مدتی قبل کارخانه های تولید کاشی سبکی جدید از کاشی و سرامیک ها را روانه بازار کردند که با کمک چسب به دیوار میچسبد.

شاید تنها ایرادی که بتوان به این سبک کاشی ها وارد دانست وزن سنگین آنها می باشد که باعث میشود مقدار بیشتری چسب برای چسباندن آنها استفاده کرد. همچنین در صورتی که کاشی های زیری استحکام کافی را نداشته باشند چسباندن این کاشی ها کاری دشوار و شاید نشدنی باشد. امروزه کارخانجات تولید کاشی و سرامیک، خط تولید جدیدی به راه انداخته اند که در آن انواع کاشی چسبی را با وزنی بسیار پایین عرضه می کنند.

پایین بودن وزن کاشی ها باعث شده طرفداران بیشتری پیدا کند. چرا که به علت وزن پایین آنها طریقه نسب آنها راحت تر است و حتی اگر بنای زیری یا کاشی های قدیمی استحکام کافی نداشته باشد، باز هم چسباندن این کاشی با مشکل مواجه نمی شود. برای راحتی و سهولت شما کارخانه ها چسب را دقیقا پشت کاشی تعبیه کرده اند و فقط با اندازه گیری محل دقیق نسب، خود شما میتوانید به راحتی آن را نصب کنید.

از این مدل کاشی سرامیک چرمی بیشتر در فضای بین کابینت ها استفاده می شود.

اما استفاده از کاشی هایی که با چسب جداگانه میچسبند رواج بیشتری دارد.

زیرا از این کاشی ها میتوان در سرویس بهداشتی و حمام ها نیز استفاده کرد. برای چسباندن هر متر مربع کاشی در سطح صاف احتیاج به ۴-۳ کیلو و در سطح های ناصاف ۵کیلوگرم چسب نیاز داریم.

بهترین کاشی برای کف آشپزخانه چیست؟

استفاده از کاشی چسبی آشپزخانه بهترین راه برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه شما است.

زیرا با توجه به وجود وسایل سنگین مانند یخچال، ماشین ظرفشویی و گاز امکان تخلیه کامل آشپزخانه وجود ندارد.

همچنین از طرفی اگر شما بخواهید به روش قدیمی کاشی ها را عوض کنید باید تمام کابینت ها را کنده و بعد از نصب کاشی های جدید آن ها را بجای خود باز گردانید، همانطور که مشخص است چنین کاری بسیار سخت و زمان بر است.

به همین علت بهترین راه تعویض کاشی های آشپزخانه استفاده از روش چسباندن و کاشی چسبی است. زیرا علاوه بر سهولت، در مدت بسیار کمتری به نتجه می رسد.

استحکام و مقاومت کاشی یا سرامیک چسبیده شده به ۳ عامل بستگی دارد: میزان مرغوبیت چسب خمیری استفاده شده در چسباندن کاشی استحکام کاشی زیرین مهارت کسی که کاشی جدید را روی کاشی قدیمی نصب می کند. معمولا این عقیده در مردم وجود دارد که چسباندن کاشی با چسب روی کاشی های قدیمی باعث می شود چسب بعد از مدتی شل شده و باعث شود کاشی یا شاید دیوار به کل فرو بریزد. بیشتر این نگرانی بابت سرویس بهداشتی، حموم و پشت سینک ظرف شویی است، زیرا در معرض قرار گرفتن رطوبت و آب است. اما ما به شما این اطمینان خاطر را می دهیم که اگر از چسب خمیری مرغوب و در کنار آن کاشی مناسب استفاده کنید هرگز این اتفاق نمی افتد.

زیرا معمولا برای نصب کاشی در محیط هایی که در معرض رطوبت و آب هستن مانند کاشی چسبی آشپزخانه، مقداری چسب بتن با چسب خمیری مخلوط می کنند که از نفوذ آب به پشت کاشی جلوگیری کنند. همچنین امروزه برخی کارخانه ها چسب های خمیری ضد آب تولید کرده اند که به طور کلی خاطر مصرف کننده را از بابت شل شدن یا افتادن کاشی راحت می کنند. حتما قبل از چسباندن کاشی توجه کنید که دیوار شما سالم باشد یعنی جای هیچگونه ترک یا شکستگی نداشته باشد. همچنین نیاز است که دیوار را با پارچه ای خشک تمیز کنید. توجه کنید که چسب کاشی در کناره های کاشی به خوبی چسبیده باشد زیرا اگر این مورد رعایت نشود بعد از مدتی کاشی کف آشپزخانه شما ممکن است شل شود و از جا در بیاید.

به علت وجود رطوبت احتمالی در کف آشپزخانه که به علت شستن کف می باشد. باید برای چسباندن کاشی کف آشپزخانه از باید از چسب ها و موادی استفاده کنیم که قبلیت چسبندگی بالایی داشته باشند که به مرور زمان شل نشوند.

با این توضیحات برای کاشی کاری کف آشپزخانه از چسب پودری استفاده می کنیم.

راهنمای خرید جدیدترین کاشی بین کابینتی آشپزخانه

راهنمای خرید جدیدترین کاشی بین کابینتی آشپزخانه خرید کاشی چسبی مزایای بسیار فراوانی دارد و به همین دلیل فروش این محصول بسیار افزایش پیدا نموده است، اگر بخواهیم به مزایای کاشی چسبی آشپزخانه طلایی اشاره‌ ای داشته باشیم می توانیم به استفاده آسان از آن ها اشاره کنیم به گونه ای که هر فردی بدون داشتن تجربه کافی می تواند به راحتی از این محصولات استفاده کند. نصب کاشی های چسبی نسبت به سایر کاشی های دیگر مدت زمان کمتری را می گیرد به همین دلیل استفاده از این محصولات سبب جلوگیری از اتلاف وقت می گردد، به علاوه از هزینه‌ های اضافی نیز جلوگیری می گردد زیرا نصب این کاشی ها نیاز به تجهیزات خاصی ندارد و به آسانی انجام می گردد، از دیگر مزایای این کاشی ها می توان به مقاومت بالای آن ها اشاره نمود به علاوه این کاشی ها در برابر شستشو نیز دچار صدمه نمی گردند. فروش و پخش کاشی چسبی به طور حتم در فروشگاه ها و نمایندگی های عرضه کننده این محصولات انجام می پذیرد بنابراین اگر به کیفیت محصولات اهمیت می دهید حتما باید این محصولات از طریق این مراکز تهیه نمایید زیرا خرید کاشی از سایر مراکز فروش دیگر غیر قابل اطمینان است و ممکن است کاشی هایی که خریداری می کنید کیفیت مناسبی نداشته باشند. تمام خریدارانی که تا به اکنون از مجموعه ما اقدام به خرید این کاشی ها نموده اند با رضایت از کیفیت و قیمت محصولات پیشنهاد خریداری محصولات ما را به سایر خریداران دیگر نیز نموده اند به همین دلیل است که مشتریان محصولات ما در حال افزایش می باشند و ما حتی این محصولات را به کشورهای خارجی نیز صادر می نماییم و مشتریان خارجی خاص خود را داریم.

بهترین رنگ کاشی برای دیوار آشپزخانه کدام است؟

وقتی صبحت از کاشی های چسبی می شود منظور نمونه هایی از سرامیک و کاشی است که با استفاده از چسب های مخصوص کاشی روی سطوح مورد نظر نصب می شوند. قیمت کاشی چسبی آشپزخانه با توجه به برند های مختلف آن متفاوت است. امروزه در بازار های فروش انواع مصالح و سنگ های ساختمانی انواع مدل های کاشی چسبی آشپزخانه به چشم می خورد. انواع کاشی آشپزخانه امروزی بر حسب تکنولوژی روز دنیا طراحی و تولید می شوند به همین دلیل طرح های بسیار زیبایی دارند که نظر هر مشتری را به سمت خود جذب می کند. کاشی آشپزخانه تبریز از زیباترین نمونه های کاشی در بازار های داخلی است. با توجه به کابینت بندی آشپزخانه ها نمونه ای از کاشی های آشپزخانه تحت انوان کاشی بین کابینتی عرضه می شود که در ابعاد مخصوصی تولید می شوند و طرح های بسیار زیبایی نیز دارند. نمایندگی کاشی بین کابینت در تمامی شهرها برای خریداران قابل دسترسی است. نماینده فروش کاشی چسبی آشپزخانه انواع این محصول را در نمایندگی های فروش به صورت حضوری و آنلاین عرضه می کند. امروزه انواع محصولات ساختمانی در فروشگاه های اینترنتی نیز به فروش می رسند. امروزه کاشی های بین کابینتی جزو نمونه های پرفروش این محصول در بازار هستند. بین کابینتی استیل از جمله مدل های مدرن این محصول در کارخانه های تولیدی است. قیمت بین کابینتی استیل نسبت به نمونه های دیگر متفاوت است و با مقدار قیمت مخصوصی به فروش می رسد. تولیدی کاشی چسبی آشپزخانه سه بعدی از مدرن ترین تولیدات کاشی های آشپزخانه است. کاشی های سه بعدی جلوه خاصی در آشپزخانه ایجاد می کنند. کاشی آشپزخانه بین کابینت را نیز می توان در مدل های سه بعدی خریداری کرد. یکی از راه های خریداری سریع و آسان مدل کاشی آشپزخانه شیک مراجعه به سایت فروش این محصول و مشاهده نمونه کارهای نصب شده کاشی های آشپزخانه است در این صورت مشتریان بهتر می توانند کاشی آشپزخانه شیک و زیبا را خریداری کنند. کاشی نیلوفر از جمله زیباترین کاشی های تولید شده در کشور است و به خاطر کیفیت و زیبایی مشتریان زیادی نیز دارد. قیمت کاشی نیلوفر یکی از به صرفه ترین مقدارهای تعیین شده در فروش کاشی های آشپزخانه است.

فروش ویژه کاشی چسبی آشپزخانه درجه یک

فروش ویژه کاشی چسبی آشپزخانه درجه یک توزیع کاشی آشپزخانه چسبی فرصت مناسبی برای خریداران عمده این محصول است. افرادی که می خواهند تعداد زیادی کاشی و سرامیک را با قیمت های به صرفه و ارزان خریداری کنند بهتر است به مراکز پخش عمده آن مراجعه کنند. به دلیل مقاومت و استحکام بالای سرامیک نسبت به کاشی در کف آشپزخانه از انواع سرامیک مخصوص کف استفاده می شود. قیمت کاشی چسبی آشپزخانه با توجه به برندهای تولیدی این محصول متفاوت است. دیگر نیاز نیست در هنگام نصب و تعویض کاشی های آشپزخانه خود را به زحمت و دردسر بیاندازید بلکه می توانید با خرید کاشی های چسبی این کار را در کمترین زمان ممکن و با سلیقه زیاد انجام دهید. موارد استفاده از کاشی چسبی زیاد است اما بیشتر این نمونه ها در دیوارها به خصوص دیوارهای آشپزخانه استفاده می شود.

بزرگترین فروشگاه کاشی چسبی آشپزخانه در تهران

کاشی و سرامیک فیروزه ای هم از طریق فروشگاه های شهری و هم از طریق فروشگاه های اینترنتی، قابل دسترسی برای سفارش و خریداری می باشند. اما از گروه فروشگاه هایی که با موجی از استقبال انواع خریداران این مصالح روبرو بوده اند، فروشگاه های اینترنتی می باشند. حتی آمارها نشان داده که با توسعه این نوع فروشگاه ها که در سال های اخیر فراگیر شده اند، فروش بسیار بیشتری از انواع کاشی و سرامیک رقم خورده است. علت اصلی این امر را می توان در دسترسی سریع خریداران به سفارش های آنان، بدون نیاز به صرفه هزینه رفت و آمد و هزینه های دیگر در فروش آنلاین جستجو کرد. اما از مزایای فروشگاه های اینترنتی که بگذریم، باید این موضوع را به خریداران گوشزد کنیم که برای خرید کاشی اینترنتی یا سرامیک، توجه و دقت داشته باشند که تنها از فروشگاه های اینترنتی معتبر، دست به اقدام بزنند.

صادرات مرغوب ترین کاشی چسبی آشپزخانه به عراق

صادرات مرغوب ترین کاشی چسبی آشپزخانه به عراق کشور عراق در چند سال اخیر یکی از بزرگترین مصرف کنندگان محصولات ایرانی است . دارا بودن مرز زمینی , نزدیکی فرهنگ ها و آداب و رسوم باعث شده است که بازرگانان ایرانی حضور چشمگیری در ایی بازار داشته باشند. طبق آمار گمرک جمهوری اسلامی در سال 1395 مقدار صادرات کاشی به عراق مبلغی در حدود 247،039،104 میلیون دلار بوده است. که بعد از سیمان صادرات کاشی و سرامیک از مهم ترین محصولات بوده است.

از اینرو می توان عراق را یک بازار خوب و در دسترس برای بازرگانان ایرانی به حساب آورد. شرکت استار پخش فعال در زمینه فروش و صادرات کاشی چسبی سفید طرح سنگ در ایران فعالیت خود را از سال 1383 در زمینه پخش کاشی و سرامیک درایران آغاز کرد. کاشیران توانسته است با تکیه بر نیروی انسانی متخصص و متعهد , ضمن کسب اعتماد تاجران کاشی و سرامیک ایران و تاجران کاشی و سرامیک کشور عراق زمینه های لازم برای تجارت با کشورهای همسایه از جمله عراق را فراهم نماید و اولین فروشگاه کاشی و سرامیک را در ایران تاسیس کند.

ایران را بعد از چين، برزيل و هند می توان بزرگترین تولید کننده کاشی و سرامیک دانست. در مقایسه با کشورهای چين، ايتاليا و اسپانيا از نظر صادرات در رتبه چهارم قرار دارد. که عمده این صادرات به کشور عراق است. بهترین راه برای صادرات کاشی و سرامیک استفاده از مرزهای زمینی است با توجه به تعدد پایانه های مرزی ایران با عراق مرز مهران را می توان یکی از بهترین پایانه های مرزی برای صادرات کاشی و سرامیک انتخاب کرد. کاشیران با داشتن فعالیت مستمر در زمینه کشورهای همسایه و حومه ایران می تواند به شما کمک کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما