بزرگترین فروشنده کاشی چسبی استخر ممتاز در شیراز

کاشی چسبی یکی از جدیدترین محصولات ساختمانی است که استفاده گسترده ای در همه جهان داشته و در حجم انبوه تولید و عرضه می شود. مجموعه ما در زمینه عرضه کاشی چسبی استخر فعالیت دارد و کاشی های درجه و باکیفیت را زیر قیمت بازار به فروش می رساند و به توزیع و عرضه آن در سراسر کشور به صورت حضوری و مجازی می پردازد. قیمت کاشی استخری فتوحی چه مقدار است؟در این مقاله درباره انواع کاشی استخری کاربرد و ویژگی های آن ها صحبت خواهیم کرد پس ما همراه باشید. تولیدکنندگان و نمایندگان آنها بزرگترین فروشنده کاشی چسبی استخر ممتاز در شیراز و در سایر شهرها هستند.

بزرگترین فروشنده کاشی چسبی استخر ممتاز در شیراز

معرفی انواع کاشی استخری جدید

معرفی انواع کاشی استخری جدید تصور یک استخر بدون کاشی دشوار است، کاشی استخر مناسب می تواند طراحی شما را به سطح بالاتری برساند. کاشی علاوه بر اضافه کردن رنگ یا بافت منحصر به فرد و چشم نواز به استخر شنا، به محافظت از پایان استخر شما نیز کمک می کند، به ویژه در امتداد خط آب، جایی که لکه ها و تجمع مواد معدنی می تواند باعث سردردهای نگهداری شود.

البته، وقتی صحبت از کاشی استخر می شود، انتخاب های زیادی دارید: آیا کاشی های سرامیکی بزرگ می خواهید یا موزاییکی از کاشی های شیشه ای کوچک؟ آیا کاشی استخر مدرن می خواهید یا چیزی سنتی تر؟ آیا هزینه عاملی است؟ کاشی استخر چه اندازه ای بیشتر برای شما جذابیت دارد؟

انواع کاشی استخر شامل چینی، موزاییک، شیشه، آجر و سنگ می باشد. کاشی که صاحب استخر انتخاب می کند معمولاً به ترجیحات او در رنگ، اندازه و قیمت بستگی دارد. توجه دیگر بافت است. در حالی که کاشی های صاف می توانند عالی به نظر برسند، کاشی های بافت دار چسبندگی بهتری دارند. کاشی های چینی با استفاده از گرد و غباری که تحت فشار زیاد فشرده می شوند ساخته می شوند.

کاشی‌های چینی لعابدار، نوعی که معمولاً در استخرها استفاده می‌شود، برای استفاده در هر آب و هوایی ایده‌آل هستند، زیرا معمولاً میزان جذب آب کمتری نسبت به کاشی‌های غیر چینی دارند و در برابر آسیب‌های آب غیرقابل نفوذ هستند و سطح صاف آنها تمیز کردن آنها را آسان‌تر می‌کند. کاشی های صاف استخر ظاهر دلپذیرتری دارند، در حالی که کاشی های بافت استخر چسبندگی بیشتری را برای شناگران فراهم می کند.

کاشی‌های موزاییک معمولاً قطعات سرامیکی کوچک‌تری هستند که در کف و کناره‌های استخر استفاده می‌شوند و رنگارنگ و زیبا هستند. هنگام استفاده در کف استخر، کاشی های موزاییک باید به طور مرتب تمیز شوند تا تجمع جلبک ها، مواد شیمیایی و کپک ها از بین برود.

کاشی های شیشه ای در طیف گسترده ای از رنگ های عمیق و غنی با درخشندگی براق هستند. اغلب از آنها برای ایجاد توهم عمق استفاده می شود و باعث می شود استخر عمیق تر از اندازه واقعی به نظر برسد. استفاده از نور و رنگ در کاشی های شیشه ای می تواند به طور چشمگیری ظاهر استخر را تغییر دهد.

ویژگی های کاشی استخری درجه یک چیست؟

دو ماده اولیه کاشی استخر شیشه و چینی می باشد. شیشه یکی از محبوب ترین گزینه های کاشی استخری است که امروزه در دسترس است. کاشی های شیشه ای نه تنها نفوذ ناپذیر، ضد یخ زدگی، طول عمر طولانی و نگهداری نسبتاً کم هستند، بلکه به زیبایی آب را برای استخر شنای زیبایی که دوست دارید به نمایش بگذارید، منعکس می کند.

همیشه کاشی های استخر را پس از در نظر گرفتن نسبت اندازه آنها انتخاب کنید. به طور معمول، شما نباید کاشی‌های بزرگ‌تر از 100 میلی‌متر را انتخاب کنید، زیرا هنگام نصب بر روی کف منحنی استخر، جذابیت بصری ندارند. همچنین کاشی های شیشه ای در اندازه های بزرگتر به دلیل ضربه های حرارتی و عدم ثبات در مرکز، مستعد ترک خوردن هستند.

تمیز کردن و نگهداری کاشی های استخر نیز از ویژگی های مهم کاشی استخری درجه یک هستند. با گذشت زمان، کاشی‌ها، کف و رسوبات دیگری ایجاد می‌کنند که نیاز به تمیز کردن مناسب دارند. سنگ مصنوعی نما رومی استفاده های زیادی در شرکت های ساختمان و مصالح ساختمانی داشته و کیفیت و قیمت آن برای ساخت و ساز بسیار مناسب است.

کاشی های مورد استفاده در استخرهای شنا باید همیشه براق باشند. این پوشش مناسب ترین سطح را برای استخرها ایجاد می کند زیرا اصطکاک ایجاد نمی کنند و به راحتی می توانید روی سطح استخر قدم بگذارید. کاشی استخر به طور ویژه برای مقاومت در برابر نور خورشید، تغییر دما، محیط آبی و تماس مداوم با مواد شیمیایی موجود در آب استخر ساخته شده است.

نکات مهم در زمان نصب کاشی استخر

نکات مهم در زمان نصب کاشی استخر فرآیند کاشی کاری استخر را می توان به شش مرحله تقسیم کرد. با تخلیه و تمیز کردن استخر، اندازه گیری، گچ کاری و استفاده از ملات نازک برای نصب کاشی ها شروع کنید. کار را با دوغاب کردن کاشی ها و اجازه دادن به آنها به مدت 72 ساعت به پایان برسانید.

● مرحله 1: استخر خود را تخلیه و تمیز کنید استخر خود را خالی کنید و اجازه دهید کاملا خشک شود. قبل از شروع کاشی کاری، هرگونه آلودگی، برگ یا رطوبت را تمیز کنید.

● مرحله 2: اندازه گیری کنید اندازه گیری های استخر خود را انجام دهید، از جمله طول هر ضلع یا گوشه عجیب و غریب و عمق استخر.

● مرحله 3: گچ را بمالید گچ را با استفاده از گچ استخر و افزودنی که با آن خریداری کرده اید، به همراه آب کافی برای غلیظ شدن ملایم مخلوط کنید.

● مرحله 4: پس از خیس کردن بستر در معرض، که از خشک شدن سریع گچ و ترک خوردن آن جلوگیری می کند، از یک چاقوی بتونه برای پخش گچ روی استخر استفاده کنید. مطمئن شوید که یک پوشش یکنواخت بزنید و فضای کافی برای کاشی از ملات نازک بگذارید. بگذارید گچ یک روز کامل خشک شود.

ملات نازک استخر را بمالید سپس ملات نازک استخر را با افزودنی و آب آنقدر مخلوط کنید تا به غلظت زیاد برسد. آن را در یک لایه ضخیم با ماله بریزید و بر روی استخر پخش کنید.

● مرحله 5: کاشی ها را نصب کنید با استفاده از یک ماله، یک لایه نازک از مجموعه نازک را در پشت هر کاشی قبل از فشار دادن آنها در موقعیت خود پخش کنید. همه آنها باید با یکدیگر همسطح باشند و بین کاشی ها فاصله یکسانی وجود داشته باشد. بگذارید یک تا دو روز بماند.

● مرحله 6: در نهایت، با ریختن نیمی از دوغاب کاشی استخر در ظرفی جداگانه و اضافه کردن نیمی از باندر، مخلوط کنید و آنقدر هم بزنید تا به قوام زیاد برسد. می توانید دوغاب را با استفاده از انگشتان خود، بطری، ماله یا هر وسیله ای که مناسب می دانید بین کاشی ها قرار دهید، با استفاده از یک پارچه برای تمیز کردن کاشی ها و یک اسفنج مرطوب برای حذف دوغاب اضافی اقدام کنید. هر بار فقط بخش های کوچکی را دوغاب کنید و در حین کار تمیز کنید. پس از اتمام کل استخر، اجازه دهید دوغاب حداقل 72 ساعت خشک شود.

انتخاب رنگ مناسب کاشی برای کف استخر

کاشی های رنگ روشن رنگ روشن تری به استخر می بخشد. خورشید را منعکس می کند و استخر شما را بزرگتر از اندازه واقعی آن جلوه می دهد. از سوی دیگر، کاشی‌های تیره، جلوه‌ای دراماتیک و آینه‌ای ایجاد می‌کنند که می‌تواند فضای کلی بیرونی شما را تغییر دهد.

محبوب ترین کاشی هایی که در استخرها مورد استفاده قرار می گیرند، کاشی های موزاییک آبی هستند که ترکیب رنگی آن نشان‌دهنده زندگی آبی است و اثری آرام‌بخش دارد. همچنین رنگ آبی آسمان را به خوبی منعکس می کند و ظاهری عالی به منطقه می دهد. اگر به فکر اضافه کردن یک استخر به خانه خود هستید، می توانید به سراغ کاشی های موزاییک آبی با پوشش براق بروید.

در پالت رنگ آبی، سایه های متعدد و تعدادی طرح و الگو در این دسته وجود دارد که می تواند به شما کمک کند حال و هوای لذت بخشی به استخر خود بدهید. انتخاب رنگ های تک رنگ دلپذیر (با استفاده از سایه های مختلف از یک رنگ) می تواند استخر شما را شیک نشان دهد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که طرح و الگوهای مورد نظر برای استخر خود را نهایی کنید.

رنگ آبی برای کاشی های آبی استخر مناسب است و رنگ سبز برای کاشی های استخر سبز مناسب است. کاشی‌های روشن آب را روشن‌تر و شفاف‌تر نشان می‌دهند، در حالی که کاشی‌های تیره‌تر آب را تیره‌تر نشان می‌دهند. کاشی های شیشه ای ضد آب هستند، پیچ و تاب نمی یابند و به راحتی تمیز و نگهداری می شوند.

کاشی‌های آجری استخر مدت‌هاست که برای ایجاد ظاهری ظریف و شیک مورد استفاده قرار می‌گیرند و به دلیل دوام خود شناخته می‌شوند. رایج ترین رنگ آجری قرمز است، اما در رنگ های دیگر نیز موجود است. کاشی های آجری استخر، گرما را جذب می کنند. از کاشی های سنگی استخر برای ایجاد استخری طبیعی تر که محیط اطراف خود را شبیه سازی می کند استفاده می شود و در محیط، به صورت ارگانیک به نظر می رسد. کاشی های سنگی استخر مانند آجر، گرما را جذب می کنند.

فروشگاه بزرگ کاشی چسبی استخر صادراتی در شیراز

فروشگاه بزرگ کاشی چسبی استخر صادراتی در شیراز استان شیراز یکی از بزرگ‌ترین و برترین مراکز تولید کاشی در کشور ایران است و کاشی تولیدی آن در خارج و داخل از کشور زبانزد و شناخته شده است که انواع گوناگون آن با قیمت های متفاوت توسط مراکز متعدد در بازار عرضه می شود. یکی از عرضه کنندگان اصلی و معتبر کاشی چسبی استخر صادراتی در شیراز با قیمت ارزان، تولید کنندگان فعال در این صنعت هستند.

آن‌ها تلاش می کنند مواد اولیه و بهترین خاک را فراهم کرده و با تجهیزات پیشرفته و روش‌های استاندارد به تولید کاشی بپردازند تا هم از کیفیت و دوام بالایی برخوردار باشد و هم ظاهر و نقش جذاب و زیبا داشته باشد، سپس آن را زیر قیمت بازار در اختیار خریداران و صادر کنندگان قرار می‌ دهند.

مراجعه به تولیدکنندگان و خرید از آنها یکی از بهترین روش‌های تهیه چسبی استخر صادراتی در شیراز، تهران و سایر شهرها است، زیرا محصولی با جنس اصل و در عین حال ارزان قیمت به دست صادرکننده ها می رسد و می توانند در این زمینه از صادرات خود سود بسیار بیشتری کسب کنند.

البته مراکز مجازی فراوانی نیز وجود دارد که به عرضه کاشی چسبی استخر صادراتی با بهترین شرایط می‌ پردازند و سفارش از آنان نیز گزینه مناسب دیگری جهت خرید کاشی صادراتی است که می‌ تواند صادرکنندگان را به سود بیشتر برساند.

البته تولیدکنندگان شیرازی در سراسر کشور نمایندگی های معتبری دارند که به عرضه و توزیع کاشی مرغوب و ارزان قیمت می پردازند. کاشی شش ضلعی یکی از انواع کاشی های تولیدی در کشور است، که دارای طرح و کیفیت‌های مختلفی است. استفاده از انواع کاشی، رواج بسیاری پیدا کرده است و همین امر، موجب رونق بازار فروش انواع این کالا شده است.

یکی از بهترین فروشگاه های بزرگ کاشی چسبی استخر صادراتی در شیراز با قیمتی استثنایی، سایت حاضر است، که با داشتن تیم پشتیبانی قوی، به مشتریان خدمت‌ رسانی می‌ کند و تصویر انواع کاشی ساده یا گل دار، ایرانی و خارجی را به همراه نرخ آن‌ها، در سایت به نمایش می‌ گذارد.

خرید کاشی چسبی استخر با بهترین قیمت

انواع کاشی از جمله کاشی چسبی در ساختمان سازی کاربرد فراوان داشته و از این رو در کارخانه های زیادی تولید می شود و با کیفیت و نرخ متفاوت در بازار عرضه می گردد. عوامل مختلفی می تواند قیمت کاشی چسبی را تعیین کند؛ مثلا هر چه کاشی چسبی کیفیت بهتری داشته باشد و طرح و رنگ آن زیباتر باشد، نرخ بالاتری دارد، اما اگر می‌خواهید با قیمت استثنائی کاشی چسبی هنگام خرید رو به رو شوید، بهتر است روش های زیر را برای سفارش و خرید کاشی انتخاب کنید.

یکی از بهترین گزینه ها برای خرید کاشی چسبی استخر با بهترین قیمت، خرید مستقیم از تولید کنندگان در سراسر کشور و نمایندگی های آن ها است که کاشی را زیر قیمت بازار به فروش می‌رسانند. گزینه دیگر برای خرید خرید کاشی چسبی استخر با قیمت استثنائی، مراجعه به سایت های اینترنتی است، در این سایت ها می توانید تصویر انواع کاشی را مشاهده نموده و پس از اطلاع از نرخ و ویژگی‌های هر کدام اقدام به سفارش کنید و به علت حذف واسطه ها آن را با ارزان ترین قیمت خریداری نمایید.

خریداران با مراجعه به این مراکز مجازی، می توانند لذت خرید مقرون به صرفه و آسان را تجربه کنند. البته تولید کنندگان انواع کاشی بزرگ و کوچک نیز، از فروشندگان ویژه کاشی چسبی استخر با قیمتی استثنایی هستند، که پس از ساخت مرغوب ترین کاشی، به پخش و فروش آن در بازار می پردازند.

مرکز پخش انواع کاشی چسبی استخر ارزان

مرکز پخش انواع کاشی چسبی استخر ارزان انواع کاشی چسبی استخر از محصولات جدیدی است که برای استخر به کار می رود و برندهای مختلفی دارد و طرفداران زیاد آن تولید و فروش کاشی را پر رونق ساخته اند. از اصلی ترین مراکز پخش انواع کاشی چسبی استخر ارزان، تولید کننده ها هستند که آن را مستقیم و غیر مستقیم در اختیار متقاضی قرار می دهند.

سایت های اینترنتی مانند سایت حاضر کاشی را با بهترین قیمت به دست خریداران می رسانند. البته فروشگاه های فروش مصالح ساختمانی هم ممکن است این محصول را به فروش رسانند که تنها کمی قیمت بالاتری دارد.

اگر فروشندگان انواع کاشی چسبی استخر همچون کاشی پرسلان، توری و ضد جلبک، کاشی را با نرخ کمتر به فروش برسانند می توانند رقبای خود را پشت سر گذاشته و از فروش خود سود فراوانی کسب کنند. در این راستا فروشنده کاشی باید تلاش کند تا جنس خوبی داشته باشد و اعتماد مشتریان جلب شده و با خرید بیشتر درآمد حاصل از فروش هم افزون شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما